Two is Better than One

Dávka bílkovin, zdravých tuků, sacharidů, komplexní jídlo, skutečné potraviny, které nenahradí žádný proteinový prášek, tvářící se zdánlivě jako super potravina, která zasytí, díky níž zhubnete rychle a podobně,.. bohužel v nich nenaleznete rychlé řešení, to neexistuje, spíše můžete počítat se zaručeným jojo efektem a to, co opravdu chcete, spíše oddálíte.

Berte zdravou výživu jako životní styl, filozofii a jiný způsob myšlení, nemůžete tak šlápnout vedle 😊

Především v těchto dnech průmysloví výrobci v podobě dní Black friday, ale nejen nimi, útočí na konzumní společnost, společně se svými nejlepšími marketingovými poradci a hledají způsoby jak obrat vaše peněženky.


Když použijeme zdravý selský rozum ušetříme nejvíce, když se opravdu zamyslíme nad tím, co my a naše tělo potřebuje.

Začněte více poslouchat své tělo a pocity. ✨😊

Mnoho lidí si myslí, že čím složitější jídla nachystají, tím lépe. Zdravé jídlo by vám nemělo krást váš čas, ani nemusíte trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Z čerstvých surovin se vaří nejlépe. Abyste zachovali co nejvíce živin, uděláte vždy lépe, když budou co nejméně zpracovány teplem, to platí především u ovoce a zeleniny.

Veřte si a naučte se poslouchat svoje vlastní tělo. Studujte informace. Nebude to hned, ale výsledek za to stojí :) 

Nevymlouvejte se na to, že doma jí někdo jinak, přizpůsobte se, experimentujte se surovinami, téměř každá surovina lze zaměnit, je to pouze o tom dát tam energii, najít kompromis zdravého stravování.


 Teď mi jistě maminky dají za pravdu, dětem také chystáme jiné jídla, ať už jsou to kašičky, nebo později, ne příliš solená a kořeněná jídla a přeci se podobají těm našim, tedy s výjimkou smažených a nezdravých jídel. 


Najděte si svůj režim se svými surovinami a pocitem, že vás to opravdu baví. 


Najděte ve svých nevýhodách výhody :) 

Ráda Vám s tím pomohu a sestavím jídelníček přímo Vám na míru. 

Kontaktujte mě: